Sayfalar

10.06.2011

İki Blog Tavsiyesi:)


Çok çalışıyor az geziyorum şu sıra. Bloglarda da yokum kaçamak anlarda göz ucuyla bakmalarımı saymazsak:) Ben size 2 blogdan söz edeceğim. Biri ismi geçer arada gelir, ses verir bilirim ki hep okur ama kendisi paylaşmaz eserlerini. Nihayet kararını değiştirdi ve artık sayfasını açtı. Kaç yıldır beklediğime değecek eminim:) Ulaş Devrim Karasungur. Blogu burada vakit bulduğunuzda onun gördüklerini, görüp ölümsüzleştirdiklerine bakmanızı öneririm.
Diğer blog ise birkaç haftadır izlediğim, daha yeni tanıdığım tanıdıkça müzik zevkine bayıldığım Zıvanasız'ın blogu burada. Geçtiğimiz hafta cumartesi günü sayfasında radyo yayını yaptığını okudum ve tıkladım orada hoş da bir arkadaşla tanıştım Nil :) Radyoda çalan parçaları dinlerken aynı anda sohbet edebilme imkanı var. Hatta istek de yapabiliyorsunuz. Bilmiyorum bu hafta da yapıyor mu eğer yapıyorsa dinlemenizi öneririm.

11 yorum:

 1. Ebru:)

  Ne desem bilemedim çünkü ne desem az gelecek gerçekten. Biraz da mahcup oldum. Bir bloggerin görebileceği en güzel şeylerden biri bu. On mim gücünde:)

  Çok teşekkür ederim bu değerde gördüğün için.

  YanıtlaSil
 2. Ebru'm;
  Bu yazı yazılmadan önce izlemeye aldım Zıvanasız'ı. Haberin olsun. Şimdi de önerdiğin diğer bloglara gidiyoruuummm..
  ESE canım arkadaşımmmm:)

  YanıtlaSil
 3. hemen bakacagim, bu arada ozenmeye basladim bende mi bi fotograf blogu acsam :)

  YanıtlaSil
 4. Hemen göz atıyorum tatlım sen tavsiye ediyorsan güzeldir:)

  YanıtlaSil
 5. sen diyorsan vardır bir sebebi,hemmen izlemeye aldım.
  sitare

  YanıtlaSil
 6. sen tavsiye edecen de , biz bakmayacaz. olur mu hiç :)

  YanıtlaSil
 7. harika bir tavsiye olmuş bu ebru :)zıvanasız'ın radyo yayını gerçekten ne kadar keyifliydi, ikinizi aynı anda tanımanın heyecanı, bir yandan sohbete eşlik eden mükemmel seçim müzikler, dediğin gibi istek yapabilmek, yazıştığın bir blog arkadaşının sesini de duyabilmek, dahası radyodan kendi adını duymak ne hoş bir deneyimdi. hani ekmek tarifine kadar sohbetin gittiğini söylersem anlaşılabilir belki bu hoşluk :) kaçırmam artık radyoyu zamanım elverdikçe. zıvanasızın blogunu ben de şiddetle tavsiye ediyorum, müzik listesi de çok kaliteli, kaçırılmasın derim. sevgiyle ...

  YanıtlaSil
 8. İki hafta oldu... Döndüm geldim buradasın. Sevindim desem:))

  YanıtlaSil
 9. Teşekkür ederim güvenen arkadaşlarım:)) Cumartesi gecesi geç vakte kadar çok güzel müzikler dinledik.

  YanıtlaSil
 10. Sen tavsiye edersen izleriz tabi. Ilk verdigin blogun resimlerine bayildim. Ne kadar canli, gercek gibi...Didem

  www.didemuzuncaova.blogspot.com

  YanıtlaSil

Siz ne dersiniz?