Sayfalar

19.06.2010


Kısa olacağını umduğum bir ara vermek zorundayım. İda 1 haftadır yüksek ateşle yatıyordu dün doktora götürdük. Oğluşum zatürre oldu ve epeyce ileri seviyede:(( Kalbinde üfürüm çıktı:((
Yürümeye hali yok iyi dileklerinizi esirgemeyin oğluşumdan olur mu?
Sizleri seviyorum.
****

20 yorum:

 1. canım geçmiş olsun! tabii ki geçmiş olacak. hem de çok çabuk atlatacak. en iyi sen bilirsin, dr'lar her zaman en kötü ihtimali söylerler. ve oğluşun, hastalıkla mücadele etmeyi çok iyi bilen bir annesi var. çok şanslı. lütfen moralini sağlam tut. sana ve oğluşa sevgiler. çok sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Çok teşekkür ederim canım. Sözkonusu İda olunca sanki hiçbir şey bilmiyor gibiyim:( Soğukkanlı olmaya gayret gösteriyorum ama keşke keşke ben hastalansaydım.
  Annem çok ağladı dün iyi bakamıyor muyum neden hasta oluyor diye bir de onu teselli ediyorum:(

  YanıtlaSil
 3. Pazartesi günü yazokuluna başlayacaktı yüzme piyano,ingilizce,satranç. çok eğeleneceğim değil mi diyordu 1 ay ertelemek zorunda kaldık çok üzlüyor.
  Karnesini aldı. Hepsi 5:) Çok durmadık üzerinde ama en güzeli öğretmeni tebrik ederim seni yazmış İda için en önemli bölümü orası.

  YanıtlaSil
 4. Çok geçmiş olsun Ebru, bu yaşlarda çocuklar kolay atlatıyorlar böyle şeyleri. Eminim en kısa zamanda kendine gelecektir, atlatacaktır. Teselli olur mu bilmiyorum, teyzemin küçücük oğlu 2-3 yaşında hem kalbinden hem de böbreklerinden birkaç kez ameliyat oldu, şimdi o kadar toparladı ki, o kadar kendine geldi ki anlatamam. Senin küçük cesur kahraman haydi haydi toparlar kendini annesi, üzme sen kendini.

  YanıtlaSil
 5. geçmiş olsun ebrucum. sana ve ida'ya sevgiler...

  YanıtlaSil
 6. Geçmiş olsun Ebru. O planların hepsini çok daha enerjik bir şekilde gerçekleştirecektir vakti gelince. Aglea'ya tümden katılıyorum hem.

  YanıtlaSil
 7. Canım benim çok geçmiş olsun. Allah şifa versin. Sen sağlığına dikkat et, moralini yüksek tut tamam mı. ida'yı öpüyorum. sevgiler...

  YanıtlaSil
 8. iyileşecektir kısa zamanda. geçmiş olsun

  YanıtlaSil
 9. Gecmis olsun. En kisa zamanda iyilesecegine eminim Ida'nin...

  YanıtlaSil
 10. Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Yemek yemeye başlasa toparlayacak ama yemiyor yarın sabah kontrol var bakalım ne diyecek??
  İyi ki varsınız çok çok teşekkürler

  YanıtlaSil
 11. Geçmiş olsun Ebru!
  Hastanede mi yatıyor, evde mi?
  Hastanedeyse hangisinde?

  Gözlerinden öp İda Bey'in,
  bizim için lütfen

  YanıtlaSil
 12. Evda Zihni Abi bakalım yarınki sonuca göre hiçbir iyileşme yoksa soracağım hastaneyi.

  YanıtlaSil
 13. Bu arada Hacettepe Hastanesine götürüyorum

  YanıtlaSil
 14. Geçmiş olsun. Anneannesinin İda kuzucuğa gözü gibi baktığından eminim. Anneanneler bu konuda çok hassaslar.

  İnsanın hiç düşünmeden çocuğunu bırakabileceği en sağlam yer anneanne kucağı bence. Benim anneannem, benim yüzümden yataktan bile düşmüş. Ne kadar da çok anneanne yazmışım. Anneannemi özledim. En kısa zamanda Ankara'ya gidip, mezarını ziyaret etmem gerek.

  İda dostumuza da en kısa zamanda acil şifalar dilerim.

  YanıtlaSil
 15. Hem de nasıl UDK.
  pazartesi beni arar dün nasıl baktınız çocuğa rengi atmış yemedi mi diye sorgular:)
  Passive çok geçmiş olsun çok üzücü o yaşta bir çocuğun ameliyat geçirmesi sevindim şimdi iyi olmasına hep öyle olsun.

  YanıtlaSil
 16. Bu sabah kontrole gittik. Zatürresi ile ilgili henüz iyileşme olmadığını söyledi doktor zaten bu kadar kısa sürede iyileşme de beklemiyormuş. Tedavide 10 gün dolunca tekrar bakacak önümüzdeki hafta yine gideceğiz.

  Olumlu olan sonuçlar: Troitle ilgili değerleri normal çıktı. (aşırı terlemesinden yola çıkarak istemişti)
  FMF ile ilgili herhangi bir belirtiye rastlanmadı. Eğer FMF olsaydı kendimi çok suçlu hissedecektim.
  Yalnız Hacettepe Çocuk şöyle işliyor elinizi verip kolunuzu kurtaramıyorsunuz. En iyisini yapıyorlar ama hem sonuç beklerken hem de üzerinden gün geçiyorsa çılgına dönebiliyorsunuz.

  YanıtlaSil
 17. 10 gün süreyle ventolin fıs fıs kullanacak. Bol bol dinlenip iyi beslenmesi lazım ama oğlum yemiyor:(

  YanıtlaSil
 18. Ebru hiç merak etme, biz Kızımızı böyle büyüttük. Kullandığı ilaçlar çok tanıdık. Kronik bronşit olmuş. Şimdi tedavi tekniği daha da basitleşti. yemek sorunu, balgam ürettiğindendir. Bir fark var ki, erkek çocukları ateşli hastalıkları pek kolay atlatmıyorlarmış. Bu doktor kontrolüne girdiğinde korkmana gerek yok. İhmaller-gecikmekler için geçerli bir durum.

  YanıtlaSil
 19. Çok geçmiş olsun, en kısa zamanda sevgili İda'nın sağlık haberlerini alırız umarım..

  YanıtlaSil
 20. Uzun zamandır bakamadım. Çok çok geçmiş olsun . Umarım kısa sürede iyileşir İda. Öpüyorum lütfen benim yerime öpün. İyi dileklerimle

  Burbur

  YanıtlaSil

Siz ne dersiniz?