Sayfalar

26.12.2010

Mim ve Ödül


Heyecanı, çocuğunu anlatışı çok hoşuma giden Taze Anne ödül vermiş bana çok mutlu oldum teşekkür ederim. Geçen hafta Bir Deli'nin Günlüğü vermişti bir haftadır sürprizler ödüller mimler güzel vallahi neşeliyim sayenizde. Teşekkürlerrr.. He ne kadar kendimi sözlüye çıkmış gibi hissetsem de gelelim Süper İnce Parlak Çorab'ın sorularına..

1-Yeni Yıla Nasıl ve Kimlerle Girmek İstiyorsunuz

Her zamanki gibi annem kardeşlerim eşim ve oğlumla girmek isterim. Annemin enfes sofrasında yemek ardından birer kadeh kırmızı şarapla:)

2-Yeni yılda beklentileriniz neler?
Sağlık sağlık herşeyden önce sağlık bekliyorum. Oğluş hiç hastalanmasın okul iyi gitsin. Biraz da para olursa fena olmaz ama onun muhatabı da yıl değil sanırım:) Bir de nikon fotograf makinası bekliyorum veya canon da olur onu da yeni yıl mı verir eşim mi alır biri feryadımı duyar alır mı bilmem nerden gelirse gelsin yeter ki gelsin:)

3-Yeni yıl sence ne demek?

Yaşlanmak demek bir de banka kredisinde kısmi azalma demek.

4-Yeni yılda ne olursa çok mutlu olursunuz?
2010 da trafik kazası geçirdik, amcamın oğlunu kaybettik sağlık sorunları yaşadım buna benzer şeyler olmasın başka da bir şey istemem.

5-Yeni yıla dair mesajın nedir?
Hak ettiğimiz gibi yaşayalım.
Adettense eğer ben de Ekmekçikız'a, Zihni Abi'ye, Eleştirel Günlük'e gönderiyorum:)

9 yorum:

 1. Cok tesekkur edrim :)) O cocuk su anda beni deli ediyor :)) Babasida birakip gitti, saclarimi yolmama ramak kaldi :) Yeni yil... Cihan beni anlasa cok mutlu olurdum ben :)

  YanıtlaSil
 2. Duruşunu çok beğeniyorum ben çok iyi bir yoldasın okuduklarıma göre. Deli ediyorlar bazen bilmem mi ama konuştuğunda annemm dediğinde süper olacaksın.Ensesinden benim için öp olur mu çok severim orayı ve gıdısını:))

  YanıtlaSil
 3. Bende hep gidigindan birde poposundan opuyorum, kadife gibi, senin icinde operim tabi :) Acemilik var uzerimizde, genclikte cabasi, umarim herseyiyle cok iyi anne ve baba oluruz oglumuza.

  YanıtlaSil
 4. Hıımm! Bu hususu düşünüp, cevabımı yazacağımdır, efen'im. :))

  YanıtlaSil
 5. Taze anneciğim bence olursun. Harika görünüyor, yansıyor buralara.

  Süper İnce Parlak Çorapcığım vallahi sözlü gibi geliyo böyle şeyler normalde kolay yazarken mimlerde tıkanıyorum:)

  Sevgili Bir Annenin Paylaşımları kazalar uzak olsun hep sağlık olsun cidden bir de sana kolay bir doğum olsun.

  Ekmekçim beklerim efenim:)

  YanıtlaSil

Siz ne dersiniz?